En Kral Oyunlar Oyun Saham'da!
Cumhuriyet Bayramı
Yazar: OyunSaham, 29-10-2014, 09:11

Herkese Merhaba!

29 Ekim 1923 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyet'i ilan etmiştir. Atatürk, bu günü bayramların en büyüğü olarak nitelendirmiş, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde her yıl bayram olarak kutlanmasına karar verilmiştir. 

Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun!Şeker Bayramınız Kutlu Olsun
Yazar: OyunSaham, 04-10-2014, 15:33

Merhaba arkadaşlar,

Hepinizin şeker bayramını kutlar, şeker tadında bir bayram geçirmenizi temenni ederiz.

Şeker Bayramının Osmanlı dönemindeki adının "Iyd-ı Fıtır" olduğunu biliyor muydunuz? Iyd bayram demektir. Fıtır ise fıtır sadakası ya da fitre olarak bilinen oruç tutamayacak durumdaki Müslümanların verdiği sadakadan gelmektedir. Zamanla bu "şükür" kelimesi "şeker"e dönüşmüştür ve Şeker Bayramı adını almıştır.

Hepinize iyi eğlenceler dileriz.Bayramınız Kutlu Olsun
Yazar: OyunSaham, 28-07-2014, 02:44Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. 

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. 

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. 

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, 

Ramazan Bayramınız kutlu olsun!


Web Tarayıcı Tavsiyesi
Yazar: OyunSaham, 06-07-2014, 03:56

Merhaba arkadaşlar,

Sitemizde sorunsuz oyun oynamak için size Google Chrome veya Mozilla Firefox adlı web tarayıcılarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tarayıcıları kullanırsanız oyunlarda herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Internet Explorer ile bazen oyunların açılması veya değişik hatalar aldığınızı bizlere ilettiğiniz için böyle bir tavsiyede bulunmak istedik. Bu tarayıcılar Google ve Mozilla gibi güvenilir şirketler tarafından yapılmakta ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bizim en çok kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz browser Google'a ait olan Chrome'dur. 


Google Chrome indirmek için tıklayın

  
Mozilla Firefox indirmek için tıklayın.

Sitemizde karşılaştığınız sorun olursa lütfen bizlere iletişim bölümünden veya oyunların sağ üst köşesinde bulunan ünleme tıklayarak mesaj kutucuğundan iletin. 

Hepinize keyifli oyunlar dileriz. Mafya Adamı Oyunları
Yazar: OyunSaham, 04-02-2014, 14:17

Online oyun dünyasının parlayan yıldızı olan mafya oyunlarından Mafya Adamı serisi tüm oyunları ile sitemize eklenmiştir. Kısaca özetlemek gerekirse bu oyun; çöp adam profili esas alınarak çizilmiş karakterlerden ve sürükleyici oyun grafiklerinden oluşan aksiyon dolu bir seri. İlk oyundan sonra oyun severlerin bu oyuna olan yoğun ilgisinden ötürü yeni oyunlarını yapan yapımcı firma bu ilgiden memnun görünüyor. Şimdi size oyunda geçen karakterler hakkında bilgiler vereceğiz. Vinnie
Grup lideri ve tüm Amerika'nın en ünlü kelle avcısı olan Vinnie, her alanda en zorlu adam olarak kendisi ile övünebilir. Çünkü buna hakkı var. En büyük sebebi ise geçmişinde hiç kimsenin himayesine girmemiş bir adam olmasıdır. Her türlü silahı kolaylıkla kullanabilme ve silah kullanma becerisi ile ünlüdür. Durum böyle olunca en kötü katliamlar ile suçlanması hiç de sürpriz değil!Shorty
Vinnie'nin sevgilisi. Sadece cezbedici değil aynı zamanda öldürücü bir kadındır. O bir silah uzmanıdır ve Vinnie ile aynı tarafta olması kendisine bir suikastçı olarak muazzam tecrübeler kazandırmıştır. Grubun en iyi keskin nişancısıdır. Taktiksel sapmalar yaşandığında devreye girer ve grubu toplar.Kiro
Kiro, gerçek modern bir samuraydır. Kiro, Yakuza klanının en iyi katili olarak biliniyordu. Klan, Kiro'nun kardeşini öldürerek kendisine ihanet etti. Kardeşinin öldürülmesinden sorumlu olan herkesi teker teker öldürdü. Hırsını bir türlü alamayan Kiro yoluna çıkan herkesi katletti ve Yakuza grubuna başkaldırdı. Kiro, ikna edici taktikleriyle kesinlikle grubun en iyisidir.Sitemizde Mafya Adamı serisinin tüm oyunlarını oynayabilirsiniz.

Hepinize iyi eğlenceler dileriz.
X
Tam Ekrandan Çık