En Kral Oyunlar Oyun Saham'da!

Kullanım Sözleşmesi

OyunSaham Kullanım Sözleşmesi

İnternet portalı OyunSaham.com'un işletmesi herhangi bir firmaya bağımlı değildir. (Burada "OyunSaham" veya "Sunucu" olarak adlandırılacaktır) Fiziki bir adresi bulunmamaktadır. OyunSaham.com ücretsiz üye olunabilen ve bedava bir oyun portalıdır.

Kullanıcı, OyunSaham.com web sitesini ve içeriklerini kullanmakla ve isteğe bağlı olarak Topluluğa kayıt olmakla aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş olur.


1. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

OyunSaham burada belirtilen kullanım şartlarını her zaman koşullara uygun hale getirebilir. Kullanıcının kendileri kullanım koşullarındaki değişiklikleri takip etmek durumunda olduklarından, düzenli aralıklarla kontrol etmelerini rica ederiz. Değiştirildikten sonra sayfaların kullanılması kullanım koşulları içerisinde yapılan değişikliklerin kullanıcı tarafından kabul edildiği anlamına gelir. Güncel kullanım koşulları OyunSaham.com da kullanım sözleşmesi belirtildiği web sitesinde yer alır.


2. Web sitesindeki ve içeriklerindeki değişiklikler

a) OyunSaham web sitelerinde ve içeriklerinde önceden haber vermeden her türlü değişikliği yapmaya yetkilidir. Kullanıcı yapılan değişikliği web sitesini kullandığında görecektir. Ancak bu değişiklikler hiçbir şekilde portalların aile ve çocuk severliğine aykırı olmaz, bilakis OyunSaham.com'da  daha kolay kullanımını ve görünümünü sağlamaya yöneliktir.

b) OyunSaham online servislerini sürekli olarak mükemmel, güncel ve işlevsel olmasana çaba sarf eder, ancak buna mecbur değildir. 

c) OyunSaham, online servislerinin sürekli ulaşılır olmasını sağlamak zorunda değildir, ancak kullanıcılarımızın sürekli bize ulaşabilmeleri için çaba harcamaktayız. 


3. Yaş sınırlaması

Kullanıcı siteyi kullanmakla en az 8 yaşında olduğunu onaylar. OyunSaham, 8 yaşından küçük tüm kullanıcılardan ailelerin ya da velilerinin denetimi olmadan sayfaları kullanmamalarını rica eder.

Internette sunulanların her zaman OyunSaham.com'da olduğu gibi çocuklara uygunluğu söz konusu değildir, onun için tüm ailelerin internette gezinen çocuklarını yalnız bırakmamalarını tavsiye ederiz. 


4. Oyun talepleri

OyunSaham üçüncü şahısların ve diğer şirketlerin de sunduğu değişik oyunlara yer verir. Bu oyunlar için aşağıdaki kurallar geçerlidir:

  1. Yazılım için sorumluluk ve mesuliyet sadece telif hakkini elinde bulundurana aittir. İşleve, kusursuzluğa ya da yazılımı ilgilendiren diğer özelliklere yönelik garantörlükten OyunSaham muaftır.
  2. Kullanıcı yazılımı kullanmakla telif hakki sahibine ait genel işletme kurallarını kabul etmiş sayılır.
  3. Yazılım üzerindeki haklar sadece telif hakkına sahip olanlarındır. OyunSaham bir komisyoncu, aracı ya da tüccar işlevi görerek kullanıcı ve telif hakki sahibi arasındaki hukuki konularda sorumlu tutulamaz. OyunSaham kullanıcılara hukuki bağlayıcılığı olan açıklamalar yapmaya ne yetkili ne de yetkindir.


a) Flash-Oyunları

OyunSaham bünyesindeki oyunların büyük kısmı flash teknolojisini baz almaktadır. Bu oyunlar doğrudan Webbrowser üzerinde oynanabilmektedir, Download ya da yüklenmesine bağlı değildir.

b) Browser MMO`ları

Massively Multiplayer Online-Oyunları, OyunSaham farklı ortaklarla iş birliği sunar. Bu oyunlar OyunSaham tarafından değil söz konusu kooperasyon ortaklarınca işletilir. Oyuncu, bu oyunları kullanarak sadece OyunSaham şirketinin değil, söz konusu ortaklarında işletme kurallarını onaylamış olur.

c) Virtuel Chat Dünyası

Burada özellikle çocukların kendi aralarında iletişim kurma imkanı sağlar. OyunSaham kendine ait chat ortamlarının yanı sıra kooperasyon ortaklarına ait chat ortamlarını da sunar. Kullanıcılar bu sitelere girerek hem OyunSaham hem de söz konusu kooperasyon ortaklarının genel işletme kurallarını da kabul etmiş olurlar.

d) Premium Oyunlar

Premium oyunlar ücretsiz bir Flash versiyonları ile yüzeysel olarak oyunun içerdiği maceralar konusunda izlenim edinilmesini sağlar. Buna bağlı olarak dileyen ücretli premium versiyonunu bilgisayarına indirebilir. Ancak bu premium versiyon elbette isteğe bağlıdır. Flash versiyonuna istenildiği zaman sınırsız olarak ücretsiz oynanabilir.


5. Ücretler

a) OyunSaham'ın tüm online servisleri ücretsizdir.

b) Kullandığınız internet bağlantısına göre ya da seçtiğiniz internet tarifesine göre (örneğin zamana veya indirilen verilere bağlı olan internet tarifeleri) internet bağlantı ücretleri hesaplanır. (Bu konuda ayrıntılı bilgiyi internet sunucunuzdan öğrenebilirsiniz). Özellikle ailelerin bu tür ücretler konusunda çocuklarını bilgilendirmelerini rica ederiz.


6. Telif hakları

a) OyunSaham.com da yayınlanan tüm içeriklere ait telif hakları OyunSaham şirketine, lisans sahibine ya da üreticiye aittir.

b) Ayrıca OyunSaham'daki layout ve dizayn ile tüm tasarım elementleri telif hakları yasalarınca korunmuştur.


7. Veri koruma

OyunSaham için kişisel bilgilerin korunması çok önemlidir. Hiç bir zaman bu tür bilgiler tarafımızdan kullanıcı yapılarını analiz etme amacı dışında kullanılmaz.

Portalımızda kullanıcılarımızın kişisel bilgileriyle ilgili işlemlerimiz hakkında veri koruma kurallarında belirlenmiştir. OyunSaham.com web sitesini kullanmakla kullanıcılar veri koruma kurallarını kabul ettiklerini gösterir. Ayrıntılı veri koruma kurallarını okumak için lütfen burayatıklayınız.


8. Kayıt

a) OyunSaham.com sitesine kayıt olanlara, Community de üyelik isteğe bağlı olup, ücretsizdir ve her hangi bir bağlayıcılığı yoktur.

b) Kayıt olmakla her hangi bir avantaj ya da oyun içeriklerinde değişiklikler elde edilmez. Ancak rekorlu oyunlar'da ulaşılan puanların kayıt edilmesi, kayıt olma koşuluna bağlıdır.

c) OyunSaham.com, Community'sine üye olmak, ziyaretçi defterine yazmak ya da özel mesajlar göndermek gibi iletişim fonksiyonlarını sağlar. OyunSaham.com bu mesajların içeriklerinden sorumlu değildir. İçerikleri kullanıcıların kendileri oluştururlar.

d) OyunSaham.com üyeliği kullanıcı tarafından ücretsiz olarak istenildiği zaman sonlandırılabilir. Bunun için destek [at] OyunSaham [nokta] com mail adresine üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizi yazmanız yeterlidir. Üyeler ayrıca bu adresten üyeliklerini otomatik olarak sonlandırabilirler. Söz konusu Account (kullanıcı hesabı) tüm kişisel bilgilerinizle birlikte silinir.

e) Burada belirtilen kuralların, kayıtlı kullanıcılar tarafından ihmal edilmesi OyunSaham Community'sinden engellenmesine veya silinmesine neden olur.


9. İletişim fonksiyonlarının kullanımı

a) OyunSaham.com`daki iletişim işlevlerinin kullanımına sadece özel amaçlar doğrultusunda izin verilir.

b) İstenmeyen toplu mailler (Spam) gönderilmesi kesinlikle yasaktır, ayrıca diğer kullanıcıların sunulan iletişim imkanları aracılığıyla rahatsız etme durumu şu şekilde oluşur:

  • Yasalara aykırı, tehdit içeren, hakaret yaratan ya da dolandırmaya yönelik açıklamalar yapılırsa.
  • Kişilerin kökeni, dini, cinsiyeti, yaşı ya da diğer özellikleri ile alay edilmesi, bastırılmaya çalışması.

c) OyunSaham'ın yukarıdaki kuralların ihmal edilmeleri yönünde somut bir şüphe duyduğu takdirde, kullanıcıların özel mesajlarını denetleme hakkına sahiptir.


10. OyunSaham hesabının kullanımı

a) OyunSaham hesabı sadece OyunSaham üyesi tarafından kullanılır. Bir hesabın birden fazla kişiler tarafınca kullanılmasına izin verilmez.
b) Hesap bilgilerinin (mail adresi, kullanıcı şifresi, v.s.) başka kişilere verilmesine izin verilmez.
c) Oyun hilelerinin kullanılması ya da rekorlu oyunlardaki hataların daha yüksek puan elde edebilmek için istismar edilmesine izin verilmez.
d) Rekorlu oyunlarda ve düellolarda, örneğin diğer oyuncularla kullanıcı hesabının değiştirilmesine izin verilmez.
e) Bu kuralların ihmal edilmesi kullanıcı hesabının derhal silinmesine neden olur.


11. Sorumluluk sınırlandırılması

a) Kullanıcıların tazminat hakları yoktur. 

b) OyunSaham, web sitesini ya da içeriklerini sürekli ara vermeden ulaşılmasını garanti etmez. Özellikle bakım, güvenlik ya da kapasite ayarlamasında arızalar ya da yayın kopmaları mümkün olabilir. Bu durumlarda OyunSaham sorumluluk kabul etmez. 

c) Bizim tarafımızdan sebebiyet verilmeyen yayın kopmaları veya arızalarından OyunSaham sorumlu değildir. 

d) Web sayfasında üçüncü kuruluşlara ait otomatik bağlanılan linkler görünülebilir. Bu web sitelerinde yasalara aykırı ya da yanlış bilgiler içeren içerikler yer alabilir. Bu linkler OyunSaham.com'un bu web sitelerini ya da hizmetlerini desteklediği anlamına gelmez. OyunSaham üçüncü şirketlerin sorumluluğunda olan içerik ve materyallerden mesul değildir. Kullanıcının söz konusu web sitesinde yayını gerçekleştirenlere yaptığı tüm ticari ilişkiler kullanıcının kendisi ve yayıncısı arasındadır. Kullanıcının yayıncıya yönelik zarar telafisi ya da tazminat haklarından OyunSaham sorumlu tutulamaz. 

12. Son hususlar

a) Türkiye Cumhuriyet yasaları geçerlidir. 

b) OyunSaham web sitelerinin içerik ve kullanımlarının Türkiye Cumhuriyeti dışındaki kentlere uygunluğunu ya da mümkün olup olmadığını sağlamakla mesul değildir. Yayın içeriklerinin yasak olduğu bölgelerde ziyaret edilmesine izin verilmez. Eğer kullanıcı web sitesini Türkiye dışındaki bir ülkeden ziyaret ediyorsa, bu tamamen kişisel iradesiyle gerçekleşmiştir ve kendisi yerel yasaların uygulanmasından sorumludur. 

c) Buradaki genel idari kuralları geçersiz olması ya da geçersiz sayılması durumunda diğer kuralların etkisine tesir etmez. 


E-Mail: bilgi |at| OyunSaham.com

Bu kullanım sözleşmesi tüm OyunSaham portalleri ve 19 Ekim 2013`den itibaren söz konusu kullanım şartlarını kabul ederek başarıyla kayıt olanlar ya da hali hazırda bu kullanım kurallarının onayladığı, daha önceki bir tarihte kayıt olanlar için geçerlidir.

OyunSaham.com Ekibi, 20.10.2013

X
Tam Ekrandan Çık